День джазу 2024

Дорогі колеги!

Немає значення, скільки кому років, ми колеги, ми музиканти. Наближається міжнародний День джазу. Вже вчергове, я запрошую вас до співтворчості, співпраці.

Я, Майк Кауфман-Портніков, піаніст, композитор, режисер. В джазі я прихильник вінтаж-ретро стилю, коли народився джаз, коли була його золота епоха. Але, перш за все, джаз – це розум, свобода, імпровізація. Саме тому, я люблю джаз, граю джаз і запрошую вас.

Регтайм – з цього все почалося в джазовому фортепіано. Для участі в проєкті до міжнародного Дня джазу, за підтримки міжнародного інституту джазу та особисто Гербі Генккока, я пропоную регтайм власного авторства.

Інструкція. Наразі кумедне слово, але так буде просто і зрозуміло. Отже, ви отримали аудіо файл. Що в ньому?

  • Регтайм повністю: рояль, бас, джаз-орган.
  • Тільки бас
  • Тільки рояль (акомпанемент)
  • Тільки мелодія

За цим посиланням ви знайдете всі необхідні матеріали.

https://drive.google.com/drive/folders/12Nwq2v-V-qT8TmIrCsOy86UcMLOCM13p?usp=sharing

  • Я не знаю, на чому граєте саме Ви чи співаєте, чи танцюєте, тому, в нотах або в аудіо-файлі обираєте те, що підходить для Вас, Вашого інструменту (для духових треба в своєму ключі написати або по слуху): мелодію чи бас, чи акомпанемент, чи повністю регтайм на фортепіано. 

  • Є варіант такий: на базі того, що Ви чуєте в повному регтаймі, заграти свою імпровізацію. Але, в тому ж метрі! І гармонії. Цифровку також висилаю в нотах. Сподіваюсь, що стиль ви відчуєте й імпровізація має бути дуже «обережною» і обмеженою стилем.
  • Нарешті! Який має бути результат!   Ви робите ВІДЕОзапис Вашого виконання. Регтайм, що я надіслав, звучить в Ваших навушниках (в одному вусі, бо другим Ви слухаєте себе!) , щоб моє звучання в відео не потрапило (інакше буде какафонія – брудний звук). Таким чином, на Відео тільки Ви та Ваше виконання. ГОРИЗОНТАЛЬНО! 
  • З усіх записів, що я отримую, вийде кліп, де кожен гратиме свою партію, а разом буде величезний оркестр.

Доступ до телеграм каналу для спілкування, нетворкінгу та питань за посиланням: https://t.me/+6LITP71qDTE3YTcy

Майк особисто буде відповідати на ваші питання

Стосовно оплати. Вартість участі складає 200 грн з учасника. Учасником вважається виконавець, гурт чи ансамбль, які беруть участь в проєкті. В призначені оплати, будь ласка, вказуйте імʼя та прізвище виконавця, назву гурту, який ви реєстрували.

Реквізити для оплати:

ФОП Пільгук Т.В.

UA953220010000026006340069023

ЄДРПОУ 2424700360

!!! Надіслати відео треба ДО 25.04.2024 (25 квітня) Mike@kaufmanportnikov.com

Такий стислий, на першій погляд, термін саме для вміння комунікувати в світових умовах, де місяць на підготовку – це оптимальний термін.